Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Logo PKK
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 123
TEMAT: Logo PKK
O:Logo PKK 2 lat(a), 6 mies. temu  
Maciej Godlewski (Użytkownik)
Narybek
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/02/14 15:37 Przez Maciej Godlewski.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Tak to wygląda. I m prostsza trzcionka by była w napisie tym bedzie bardziej wyraźna.
Narybek
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

No i wygraliśmy bierzemy
Szymon Rećko (Użytkownik)
Narybek
graphgraph

No jedynie zastrzeżenia do napisu tak jak rozmawialiśmy, reszta ok.
Grzegorz Muszyński (Użytkownik)
Narybek
graphgraph

Według mnie wygląda bardzo dobrze
Robert Bancer (Użytkownik)
Narybek
graphgraph

O:Logo PKK 2 lat(a), 5 mies. temu  
W sklepie na ul.Wyszyńskiego dzisiaj bądź jutro jest dostawa tych bluz więc biegnijcie i przymierzajcie.
Maciek mi pasuje rozmiar "M"

Niestety te bluzy nie dojechały i nie wiadomo kiedy będą więc nie macie co się tam wybierać
Grzegorz Muszyński (Użytkownik)
Narybek
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/03/03 22:27 Przez Grzegorz Muszyński.

O:Logo PKK 2 lat(a), 4 mies. temu  
Witam ponownie. Tak jak rozmawialiśmy na zebraniu z bluzami Helikona model Classic oraz jak sie okazało również model Liberty są problemy , tak więc popytałem i alternatywą jez bluza polarowa Firmy Magnum model Jacob. Jeśli chodzi o te polary to nie ma problemu z dostępnością , jeśli byśmy zdecydowali się na ten polar wówczas przyślą do sklepu pełną rozmiarówkę i będzie można zobaczyć jaki komu rozmiat pasuje i zrobić zamówienie:). Jeśli chodzi o cene to w detalu kosztuje około 150zł szt , jak będzie zakup większej ilości 15-20-25 szt to będzie rabat i bluza wyjdzie koło 130 . Jedyny mankament albo i nie to jest fakt że bluza posiada z lewej strony napis MAGNUM ,jest to te miejsce akurat gdzie chcemy naszyć nasze logo. Sa dwa rozwiązania tego problemu 1. To robimy naszywke i umieszczamy ją maskując ten napis magnum albo 2. to zostawiamy napis magnum a logo wyszywamy albo naszywka na lewym ramieniu . Podam link do strony gdzie można ją zobaczyć

www.ballistic.pl/produkt/9059/Bluzy_Pola...m___Polar_Jacob.html

Oglądałem tą bluzę w sklepie BALISTIC na ulicy Wyszyńskiego 6A lok. 13 lokal w piwnicy.Są na stanie tylko dwa chyba rozmiary , ale jak pisałem wyżej jeśli się zdecydujemy to przyślą rozmiarówkę całą. Jeśli komuś fotka nie wystarczy można tę bluzę obejrzeć u nich. Bluza tak jak helikon jest solidnie wykonana i fajnie wygląda. Zapraszam do dyskusji oraz do propozycji jeśli ktoś posiada inne .Pozdrawiam
Narybek
graphgraph

Myślę, że ten model nie bardzo się nadaje i napis robi zamieszanie. Moim zdaniem trzeba to zrobić na odzieży reklamowej pod nadruki firmy Adler lub Promo Stars. Z rozmiarem nie ma problemu, z dostępnością też, można je również kupić na Allegro. Tutaj jest link do stron firmowych http://www.adler.info/PL/PL/eshop/polar_fleece/unisex-unisex/polar-unisex-hi-q-360/506/, na Allegro http://allegro.pl/polar-506-unisex-hi-q-360-czarny-xl-i2236311696.html grubość 360g/m2. Tutaj są Promo Stars http://www.promostars.pl/polar-promostars-trek/, na Allegro http://allegro.pl/polar-meski-z-kapturem-promostars-5-kolorow-roz-s-i2179908476.html grubość 320g/m2 z kapturem logo akurat pod zamkiem wyszyć. Mogę to zamówić w Białymstoku w firmie gdzie robię koszulki, wystarczy zebrać kasę i spisać rozmiary, musiałbym się spytać tylko o cenę. Jak ktoś teraz nie zrobi będzie mógł sobie potem domówić nawet 1 sztukę przez Allegro, albo i u nich. Trzeba kupić polary, potem zanieść do wyszycia i sprawa załatwiona. Uważam, że w tej sytuacji to jedyne sensowne rozwiązanie. Chyba, że chcecie przełożyć ten temat na kolejną zimę ? Pozdrawiam serdecznie.
Marcin Krajewski (Admin)
Administrator
graph
Płeć: Mężczyzna Ogólnopolski Portal Karpiowy Miejsce: Białystok Urodziny: 12/02

Siemka nr.2 ja bym obstawiał Pozdrawiam.
Rafał Kamiński (Użytkownik)
Narybek
graphgraph

A mi się bardziej nr.1 podoba ale jeśli większość będzie za 2 to nie ma problemu może być i 2 jest nas sporo tak że czasami trzeba iść na kompromis bo do niczego nie dojdziemy i zanim się obejrzymy minie sezon 2012 a my dalej będziemy wybierać polar
Pozdrawiam
Robert Bancer (Użytkownik)
Narybek
graphgraph
Ostatnio zmieniany: 2012/03/28 20:57 Przez Robert Bancer.

Mi również wydaje sie polar z kapturem ciekawszy. Nie ma co czekać następnej zimy, podobno w tym roku ma być koniec ŚWIATA!!!

Pzdr.
Maciej Kosiński (Użytkownik)
Narybek
graphgraph
Pzdr i duzo pipi
M

Siemka ponownie. Dostałem dziś telefon z tego sklepu co podawałem 3 posty wyrzej,że mają na stanie pełną rozmiarówkę Helikona Liberty od S do chyba 3XL ,jeśli byśmy zamówili takie rozmiary jak nam trzeba to za 3-4 dni mamy bluzy.Po ostatniej wizycie u nich w poniedziałek tak jak pisałem dostałęm info że niewiadomo kiedy będą , a tu dziś telefon i są i że nie ma problemu już ze zrobieniem zamówienia u nich.Tak więc szybka decyzja!!!! Albo bierzemy u marcina jak kto woli wypowiedzcie sie jak wy na to sie zaopatrujecie . Jak by co to dostępna jest pełna rozmiarówka !!!! i można pomierzyć. Jeśli piszecie sie jeszcze na te bluzy helikona to dajcie znać to zaniose liste do sklepu i kto będzie przychodził to będzie sie od razu wpisywał i podawał swój rozmiar. Pozdrawiam
Narybek
graphgraph

Do góryStrona: 123
Moderatorzy: Marcin Krajewski
  • 1
  • 2
Boilies część 1 Boilies część 1 Kulki proteinowe są niewątpliwie zanętą oraz przynętą nr 1 na karpie. Grono kar... Czytaj więcej ....
Boilies część 2 Boilies część 2 W poprzedniej części zapoznaliśmy się z najbardziej popularnymi komponentami i... Czytaj więcej ....
Boilies część 3 Boilies część 3 W poprzednich częściach omawialiśmy składniki i dodatki wchodzące w skład mie... Czytaj więcej ....
Boilies część 4 Boilies część 4 Po lekturze poprzednich części, wiemy już jak skomponować odpowiedni mix, potraf... Czytaj więcej ....
Boilies część 5 Boilies część 5 Przechodzimy do kolejnego etapu jakim będzie formowanie wałków ciasta i rolowani... Czytaj więcej ....
Sita w karpiowej kuchni Sita w karpiowej kuchni Wykonując kulki proteinowe we własnym zakresie napotykamy na różne problemy, ... Czytaj więcej ....
Jaki aromat wybrać ? Jaki aromat wybrać ? Obecnie na rynku mamy ogromną gamę różnorakich zapachów i możemy sobie prakt... Czytaj więcej ....
Jajka czy albumina ? Jajka czy albumina ? Nieodzownym składnikiem przy wyrobie kulek proteinowych są jaja lub ich sproszko... Czytaj więcej ....
Domowy pellet Domowy pellet W połowie lat 90-tych zaczęły docierać do Polski pierwsze informacje o nowej, ba... Czytaj więcej ....
Pop-up część 1 Pop-up część 1 Pływające kulki proteinowe są już chyba standardem w arsenale przynęt każdego ... Czytaj więcej ....
Pop-up część 2 Pop-up część 2 W pierwszej części przedstawiłem dwa sposoby na zrobienie we własnym zakresie ... Czytaj więcej ....
Mąki sojowe: odtłuszczona vs pełnotłusta Mąki sojowe: odtłuszczona vs pełnotłusta Z pośród wielu komponentów stosowanych do wyrobu kulek proteinowych zarówno domo... Czytaj więcej ....